1984'den beri farklı birşey yapmıyoruz...

Anişmak, 1984 yılından beri Türkiye piyasasında en çok ihtiyaç duyulan ürün gamı ile yerini almıştır. Her geçen gün faliyet alanını genişleterek 1990 yılında iş makinaları yürüyüş aksamı üretim çalışmalarına başlamıştır.

Anişmak 2005 yılında ITM - INTERTRACTOR firması, 2007 yılında JEMCO - JSB firması ile Türkiye distirübütörlüğü görevini üstlenerek ihracat ve ithalat hattını güçlendirmiş ve dünyanın tüm bölgelerine yayılmış geniş servis ağı ile sunduğu hizmetin devamlılığını sağlamıştır.

Anişmak sektöründe profosyonel bakışa sahip kadrosu, sürekli gelişen teknolojik donanımı, kalite anlayışı, kurumsal kimliği ve 5000'i aşan ürün çeşidi ile makinelerinizi yürütmeye devam ediyoruz.

Toplam kalite yönetimi ile, sektördeki öncü konumunu daha ileriye götürerek bütün paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve sektörde ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmak.

Konumumuzla ilgili tüm kalite ve standartlar göz önünde bulundurularak müşteri, talep ve memnuniyetini en doğru şekilde yerine getirmektir.

Tüm iş kollarında hızlı ve esnek üretimin ön plana çıktığı günümüz koşullarında Anişmak; verimli üretim sistemi, geniş stok olanakları, müşteri odaklı çalışma biçimi ve esnek üretim kabileyeti sayesinde işletmelerin beklentilerini üst düzeyde karşılamaktadır. Uluslararası makine üreticilerinin standartlarına uygun orjinal ürün kalitesinde üretim yapan Anişmak toplam kalite yönetimi anlayışı çerçevesinde tıpkı makinenin dişlileri gibi tüm unsurların bir arada ve uyum için işlemesi gerektiğine inanır.